Workshop, kreativní koutek, tvůrčí dílny, výtvarné dílny

Korálky, korálkování

Vyrábíme krásné náramky, náušnice, náhrdelníky. Originální výrobek si zvládne vyrobit opravdu každý. Výběr z mnoha druhů, velikostí a barev korálků. Lektorka ráda poradí nebo pomůže. Po zkušenostech víme, že se do korálkování s nadšením zapojují i dospělí.

Ubrousková technika, decoupage - dekupáž 

Pomocí ubrouskové techniky dotváříme předchystaný dřevěný obrázek. Velký výběr ubrousků. Lze zajistit i tematické ubrousky (vánoční, velikonoční, zvířátkové, halloween...). Po domluvě je možné použít ubrouskovou techniku na textil, květináče, svíčky a další polotovary.

Barvení textilu pomocí šablon

Barvení triček nebo tašek potěší úplně každého. V naší dílně vznikají z obyčejných bílých triček či tašek velmi originální a především pěkná a nositelná díla. Barvíme pomocí šablon umělohmotných i samolepících, velký výběr šablon. Pro barvení lze použít i vzduchovou pistoli.


Dřevěná zvířátka

Dřevěná zvířátka baví snad každého. Vyřízlý tvar zvířátka je nutné dále opracovat nožíkem, pilníkem a nabarvit, aby dané zvířátko vypadalo co možná nejživěji. Velký výběr zvířátek.


Balónkování

Vyrábíme s dětmi a často i s rodiči zvířátka, květiny, meče a další výtvory z modelovacích balónků. Děti si vzniklá zvířátka dotvoří fixami.

Hrnčířský kruh, hrnčířská dílna

Velmi netradiční je hrnčířská dílna a pomocí hrnčířského kruhu a hlíny vytvořit hrníček, vázu, talířek nebo jiný tvar. Zkušená lektorka přidá ruku k dílu, aby se výtvor co nejvíce přiblížil vaší představě.

 

Všechny výrobky si děti odnášejí domů.


Výroba slizu

 

Vánoční tvoření

Vánoční hvězdy z korálků

Vánoční koule, baňká skleněná - třpytivé zdobení

 
Svíčky, svícny, zvonečky (ubrousková technika, barvení, zdobení)

Třpytivé zdobení skleněných baněk (koulí) na Vánoční stromeček


 

Velikonoční tvoření

Svíčky, zvonečky, kraslice

 

 

Strojový potisk triček nebo tašek

Zajistíme potisk triček nebo tašek dle dodaných motivů, které si předem dohodneme. Vše se tiskne na místě a každý může vidět přesný postup výroby svého originálního dárku.

 

Na Vaše akce zajistíme i další zábavné atrakce - kompletní seznam atrakcí

 

 

 

Kontaktuje nás a získejte více informací!


© Práva vyhrazena www.levne-atrakce.cz, odkazy partnerů