Narozeninová oslava

 

Narozeninová oslava STANDART: Klaun, hry, divadélko, modelování balónků

+ malířka obličejů - malování na obličej

a třpytivé tetování

Klaun Jirka - narozeninový balónkový klaun a jeho nikdy nekončící hry a dobrodružné příběhy, tvarování balónků, divadélko a další klaunská zábava. Malířka obličejů namaluje dětem obličeje. V ceně tohoto narozeninového balíčku je malování na obličej + třpytivé tetování.

Zrealizujeme pro Vašeho oslavence a jeho kamarády nezapomenutelnou narozeninovu oslavu, na kterou bude dlouho vzpomínat.

Oslavenec dostane od balónkového narozeninového klauna milou pozornost (héliový balónek, větrník), případně lze domluvit héliové balónky a větrníky pro všechny děti.

Cena Narozeninového klauna + malířky obličejů činí 3900 Kč / 2 h   ( pro cca 15 dětí, vhodné do 12-ti let ), v pracovní dny cena narozeninové oslavy činí 3500,-Kč

Narozeninová oslava MINI s balónkovým klaunem

Narozeninová oslava s narozeninovým balónkovým klaunem na 1 hodinu. Na děti čeká balónkový klaun a jeho hry, divadélko, modelování balónků a další zábava. Tato kratší narozeninová oslava se hodí zejména pro malé děti (2 - 3 roky), které ještě nevydrží déle s klaunem aktivně spolupracovat.

Cena narozeninového klauna činí 1900,-Kč/h.

Narozeninová oslava LUX se skákacím hradem, malířkou obličejů a s klaunem

Narozeninová oslava LUX zahrnuje rozmanitou zábavu a nevšední program pro děti všech věkových kategorií. Narozeninový klaun, malířka obličejů a skákací hrad.

Cena narozeninové osalvy Lux činí 5000,-Kč/2h.

Skákací hrad + malování na obličej + třpytivé tetování

Skákací hrad Párty, malířka obličejů, která dětem pomaluje obličeje a také vytvoří krásné třpytivé tetování je další možností zábavy pro děti na dětské narozeninové oslavě.

Cena této narozeninové oslavy činí  3500 Kč / 3h. Po dohodě je možné využít skákací hrad na celý den.

Narozeninová oslava se skákacím nafukovací hradem nebo skluzavkou

Půjčujeme skákací hrady a nafukovací skluzavky pro soukromé oslavy a párty za zvýhodněné ceny od 1500,-Kč.

Skákací hrad na narozeninovou párty oslavu

Na narozeninovou oslavu nebo zahradní párty je možné od nás zapůjčit skákací hrad dle výběru za zvýhodněnou cenu 1500,-Kč až 2000,-Kč na celý den/víkend, případně dle jiné domluvy. Kontaktujte nás pro aktuální nabídku a cenu.

 

Pro děti je možné objednat héliové balónky a větrníky.

Uvedené ceny nezahrnují aktuální DPH.

 

Neváhejte nás kontaktovat pro získání více informací a nezávazné kalkulace!

 

Narozeninová oslava v mateřské škole

Oslava narozenin, narozeninová párty ve školce, se stává pro děti nezapomenutelným zážitkem. Klaun se postará o aktivní zábavu - modelování balónků, soutěže, hry, hudební hry, tanečky, divadélko... a šikovná malířka průběžně dětem vytvoří krásné třpytivé tetování. Vhodné pro jednu třídu MŠ.

Délka narozeninové oslavy ve školce: 1h

Cena narozeninové oslavy ve školce: 2500,-Kč


© Práva vyhrazena www.levne-atrakce.cz, odkazy partnerů