Klaun z Klaunova, tvarování, modelování balónků, show, karnevaly, pořady

 

Klaun a tvarování balónků

Tvarování, modelování balónků je nejúspěšnější párty zábava, která dětem každého věku přináší nadšení a radost. Balónkový klaun z Klaunova tvaruje, modeluje balónky v různá zvířátka, květiny, klobouky a další motivy, které se zrovna zrodí v jeho klaunské hlavě, ale i na přání dětí. Hotové výtvory pak rozdává dětem.

Děti se s balónkovým klaunem naučí tvarovat balónky a pak si sami vymodelují jednoduché zvířátko.

Klaun David tvaruje modeluje balónky, rád s dětmi zahraje legrační hry, zahraje veselé máňáskové divadlo, zatancuje, vypráví hisorky, vtáhne děti do života na kouzelné planetě Klaunov, zkrátka tvoří spolu pořád nějaké klaunoviny-Jirkoviny a děti ho nechtějí pustit.

Lze zajistit i ozvučení, které je vhodné pro větší akce. Ozvučení a hudba dodá Vaší akci tu správnou atmosféru a všichni přítomní budou vědět, že se něco děje.

Narozeninový klaun - tvarování balónků, divadlo, hry, hudební hry a soutěže, vyprávění o Klaunově, tanečky...

Balónkový klaun z Klaunova - tvarování balónků, divadlo, hry, hudební hry a soutěže, vyprávění o Klaunově, tanečky ...

Klaunice Hopsalka - balónková dílna, tvarování balónků, malování na obličej nebo tetování

Klaun z Pohody - modelování balónků, hry, tanečky

 

Cena umělce  Balónkový Klaun a tvarování balónků:

Cena činí od 3000,-Kč/2h. Ozvučení 1500,-Kč.

Narozeninová oslava, párty

Dětská narozeninová oslava má být vždy vyjímečná a zábavná pro oslavence i jeho hosty. Náš narozeninový klaun s balónky a malířka NNNobličejů se postarají o vyjímečnou narozeninovou oslavu.

Nabídka narozeninové oslavy:

Balónkový narozeninový Klaun a tvarování balónků + malířka obličejů malování na obličej  za cenu 5500,-Kč/1,5h.

 

Narozeninový klaun je nejlepší volbou pro zábavnou dětskou párty, na programu má hudební hry a soutěže, veselé tanečky, žonglování, pohádky, kouzlo, modelování balónků a další.., ozvučení, mikrofony a hudba..  Cena 3900,-Kč /1,5h, s malířkou obličejů + 1600,-Kč

 

Narozeninový klaun za cenu 2900,-Kč / 1 h.

 

Lze přiobjednat i malířku obličejů +1600,-Kč.

 

Na narozeninovou oslavu rádi zajistíme i skákací hrad nebo nafukovací skluzavku.

 

Animátorka Klaunice - vytvaruje dětem balónky do různých zvířátek, namaluje dětem obličeje a může děti i třpytivě potetovat.

Cena Klaunice 3500,-Kč/ 1,5 hodiny účinkování.

Narozeninový klaun do školky

Zajistíme nezapomenutelnou oslavu narozenin Vašeho dítěte ve školce. Klaun má pro děti pestrý program: tvarování balónků, legrační tanečky, hudební soutěže a hry, divadélko a spoustu další zábavy. Narozeninová oslava ve školce je dětmi velmi oblíbená a děti na ni stále vzpomínají.

Délka narozeninové oslavy 1h, cena 2900,-Kč.

Možnost doobjednání malířky s třpytivým tetováním. Malířka dětem v průběhu zábavy vytvoří krásné třpytivé obrázky na ručičky, které dětem vydrží až týden.

Cena malířky + 1600,-Kč.

 

Karneval s klaunem - pořad pro děti, karnevalový program

Pořad s klaunem je dvouhodinový ucelený pořad pro děti plný aktivní zábavy, divadla, her, tancování, tvarování balónků apod. Zapojují se vždy všechny děti, žádné dítě nezůstane stranou, děti se seznámí se životem v Klaunově, vhodné pro děti do 12- ti let, běžně se však baví i starší děti i rodiče. Ozvučovací aparatura je součástí vystoupení. Přizpůsobíme se Vašemu programu. Tento pořad s klaunem se hodí na maškarní karnevaly, pro školky a školy i na firemní akce.

Cena karnevalu s klaunem činí 8900,-Kč/2h

Pro školy a školky cena karnevalu činí 4500,-Kč na 1,5h (dopolední program, případně dle domluvy), odpolední pak stojí 4900,-Kč.

Kontaktujte nás na tel: 723974582 nebo emailem: janahed@seznam.cz

 

Pořad, představení s klaunem balónkářem

Pořad plný interaktivní zábavy s balónkovým klaunem, divadla, her, tvarování balónků, tanečků, hudebních her a soutěží,  s ozvučovací aparaturou. Vhodné pro děti do 12-ti let, zapojují se však i dospělí.

Cena klaunského interaktivního představení: od 5500,-Kč. Délka zábavného představenís klaunem je 90 minut. Cenu Vám rádi spočítáme dle typu akce a období. V méně poptávaném období poskytujeme slevy.

Pořad s balónkovým klaunem je vhodný pro školky a školy, karnevaly,  firemní i obecní akce, hody, obchodní domy, narozeninové oslavy, dětské a rodinné dny....

 

Čaroděj a tvarování balónků

Balónkář a animátor v jednom, převlečen za čaroděje, dětem vykouzlí úsměv na rtech. Na přání dětem tvaruje balónky, s dětmi si zatancuje a zahraje hudební hry... vhodné na pálení čarodějnic.

 

 

 

 

 

Aktuální informace a fota z akcí najdete na FB Atrakcepohoda

https://www.facebook.com/atrakcepohoda/


© Práva vyhrazena www.levne-atrakce.cz, odkazy partnerů