Hélium, héliové balónky, balónková dekorace, prodej hélia, potisk balónků

 

Héliové balónky, hélium, plnění balónků héliem

 

 

Héliové balónky létají a jsou velmi oblíbené hlavně dětmi, mládeží a částí dospělé populace. Héliové balónky vydrží létat obvykle 24 hodin, v závislosti na teplotě okolí. Je to způsobeno tím, že hélium je jeden z nejlehčích plynů a postupně prostupuje pláštěm balónku, který je do jisté míry porézní. Plyn tedy neuniká uzlem balónku, jak se domnívá většina našich zákazníků, ale pláštěm. Proto je vhodné provádět plnění balónků nejlépe bezprostředně před akcí nebo v jejím průběhu, případně 4 až 5h. předem. Čím nižší je teplota okolí, tím déle balónek vydrží.

Výjimkou jsou fóliové balónky, jejichž plášť tvoří hliníková fólie, která plyn téměř nepropustí. Pokud nedojde k mechanickému poškození (propíchnutí, prošlápnutí), vydrží tento balónek několik měsíců a lze ho i opětovně doplňovat.

Nutno zdůraznit, že hélium je netečný (inertní) plyn, který je bez zápachu, nehoří, nevybuchuje a je tedy naprosto bezpečný. Jeho výroba je značně složitá a nákladná, což výrazně ovlivňuje cenu tohoto produktu.

Balónky lze plnit také vzduchem. V případě plnění vzduchem balónek sice nelétá, ale podle jeho kvality vydrží v nezměněném tvaru i několik měsíců. Takto plněné balónky ovšem postrádají jisté kouzlo tajemna, které uchvacuje zejména děti, a tak jako odložená hračka končí brzy zničené v odpadkovém koši.

Zajistíme prodej héliových balónků na Vaší akci.

Od 1000 ks balónků stojí 1 balónek plněný héliem 16,-Kč.

  • balónková dekorace
  • prezentace a reklama Vaší firmy
  • výběr balónků dle velikostí, barev a tvarů
  • možnost objednání potisku ( logo firmy, erb města…)

ROAD SHOW

Předvolební politické KAMPANĚ

Balónková dekorace, balónková brána

Prezentace a reklama, potisk balónků

 

Aktuální informace a fota z akcí najdete na FB Atrakcepohoda

https://www.facebook.com/atrakcepohoda/


© Práva vyhrazena www.levne-atrakce.cz, odkazy partnerů