Párty stany nůžkové pronájem a prodej, párty stany nafukovací pronájem, nafukovací reklama, nafukovací oblouky - levné atrakce

 

Párty stany nůžkové

Párty stany nůžkové jsou vhodné na společenské a firemní akce, jako reklamní, veletržní a prodejní stánky, zázemí pro závodníky, rybáře, zahradní altány apod. Myslete  na nevyzpytatelnost počasí a zajistěte si ochranu jak před sluncem, tak i před deštěm. Nůžkový párty stan je vybaven bočnicemi s okny nebo bez oken, stan lze celý uzavřít. Součástí pronájmu jsou i závaží pro bezpečné ukotvení stanů.

K párty stanům je možné zapůjčit i stoly a lavice - pivní sety.

 

Parametry párty stanů:

rozměry 6 x 3m, 3 x 3m

nůžkové

snadná montáž i demontáž do 5 min.

nepromokavé

 

Ceny pronájmu , půjčení párty stanů:párty stany nůžkové

rozměry 6 x 3m: 2500,-Kč/den/akce

rozměry 3 x 3m: 1800,-Kč/den/akce

Barvy nůžkových party stanů: červená, bílá

V ceně pronájmu nůžkových párty stanů je i ocelové nebo pískové závaží pro bezpečné ukotvení stanů a bočnice.

Prodej nůžkových párty stanů

 

Párty stany nafukovací

Nafukovací párty stany jsou vyrobeny z PVC tkaniny. Nafukovací stany jsou atraktivní svým neobyčejným vzhledem a tvarem, lze na ně upevnit vaše reklamní bannery. Párty stan poslouží jako zastřešení vašich akcí, eventů - ochrana proti slunci nebo lehkému dešti a především jako velmi viditelný reklamní poutač při firemních prezentacích.Párty stan nafukovací kulatý kopule

 

Nabízíme pronájem, půjčení nafukovacích párty stanů různých tvarů a rozměrů.

Kopule - nafukovací stan ve tvaru polokoule má průměr 8m, lze ho uzavřít ze všech stran, je opatřen odnímatelnými dveřmi na suchý zip. Lehce na něj upevníme reklamní bannery 8x (65cmx118cm). Tento nafukovací stan je prostorný a jeho výhodou je snadná a rychlá montáž. Barva bledě modrá.

Nafukovací párty stan obdélníkového tvaru má rozměry 4m x 7m, na jeho střechu lze upevnit vaše reklama. Barva bledě modrá.Párty stany nafukovací

Nafukovací párty stan čtvercového tvaru o rozměrech 3m x 3m souží zaujme jako prezentační stánek, vhodný pro výstavy, firemní akce, promoakce, roadshow. Jednoduché upevnění reklamy a snadná a rychlá montáž jsou největší přednosti nafukovacích párty stanů. Barva bledě modrá.

V případě zájmu o bližší informace a fotky nás kontaktujte.

Nafukovací oblouk, reklamní brána s možností upevnění Vaší reklamy, banneru

Nafukovací oblouk, brána je vybavena suchými zipy pro upevnění jakékoliv reklamy, reklamního banneru, loga firmy apod., využíván je i na různé sportovní závody jako označení startu a cíle, vyroben v barvách naší státní vlajky. Reklamu lze umístin na horní příčku 2x (210cm x 58cm) a na oba postranní sloupy 4x (61cm x 180 cm) pomocí suchých zipů. Na bráně je chlupatá strana suchého zipu. Tato nafukovací reklama je nepřehlédnutelná, zde platí pravidlo - viditelná reklama za malé náklady. Rozměry nafukovacího oblouku jsou 4 m na výšku a 6,5 m na šířku. Manipulace s nafukovacím obloukem je velmi jednoduchá a rychlá, během pár minut máte reklamu nainstalovanou. Nutný neustálý přívod el. energie 220V.

Pronájem, půjčení nafukovacího oblouku.

 

 

Nůžkový stan Pohoda Standard - prodej, pronájem

Nůžková konstrukce je vyrobena z lehké, ale pevné hliníkové slitiny o profilu 30x30mm a tloušťce 1,5 mm. Střecha a bočnice jsou vyrobeny z PES tkaniny s PVC zátěrem o gramáži 320g/m2. Použitá plachtovina je pevná, nepromokavá, se sníženou hořlavostí, odolná vůči UV záření a nabízíme ji v různých barvách.

Celý set nůžkového stanu obsahuje: konstrukci, střechu, 4x bočnice (různé druhy), obal na konstrukci.

Bočnice nůžkového stanu lze vybrat z těchto variant: plné, vchodové se zipem, s oknem z PVC folie, s oknem se sítí s klopou.

Doporučujeme k nůžkovému stanu dokoupit závaží ocelové nebo pískové, které ochrání stan před větrem.

Cena nůžkového stanu 3m x 3m - uvedeného setu činí 7851,-Kč bez DPH, 9500,-Kč s DPH. SKLADEM.

V nabídce jsou různé rozměry nůžkových stanů.

Nůžkový stan je oblíbený pro svoji snadnou manipulaci a montáž, která zabere ve dvou lidech pouze 2 minuty.

Nůžkový stan jsme testovali i u moře jako zastřešení proti slunci na pláži a stan obstál na jedničku. Díky závaží jsme se nemuseli bát ani silnějšího přímořského větru a vzhledem k velké zastíněné ploše jsme se schovali do stínu úplně všichni. Stan jsme zde využili i při náhlém dešti a nemuseli jsme nikam prchat.

Nůžkové stany využijete jako:

- párty stany, altány pro zastřešení akcí

- zahradní stany, altány

- stínění proti slunci místo slunečníku u moře

- veletržní a výstavní stany, lze i s potiskem

- prodejní stany, stánky...

- zázemí pro závodníky

 

Nůžkový stan Pohoda Profi-polo

Konstrukce nůžkového stanu Pohoda Profi-polo je vyrobena z pevné hliníkové slitiny o profilu 32x32mm a tloušťce 1,6mm.

 

Nůžkový stan Pohoda Profi-max

Konstrukce nůžkového stanu Pohoda Profi-mac je vyrobena z velmi pevné hliníkové slitiny o profilu 37x37mm a tloušťce 1,8mm.

 

 

Mohlo by Vás také zajímat:

    ozvučení a megafon

    pivní sety

    výčepní zařízení

    občerstvení

Aktuální informace a fota z akcí najdete na FB Atrakcepohoda

https://www.facebook.com/atrakcepohoda/


© Práva vyhrazena www.levne-atrakce.cz, odkazy partnerů