Bodypainting, malování na tělo, bodypainting show, živé sochy, Bellypainting

 

Bodypainting

Bodypainting je umělécké malování na nahé tělo modleky nebo hostesky. Bodypainting oživí vaše večírky, reklamní a firemní akce, veletrhy, a další společenské události. Pomalováné tělo hostesky slouží jako originální reklamní poutač na vaši firmu nebo službu. Malování na tělo je téměř vždy doplněno názvem nebo logem firmy pro efektivní reklamu.

Malujeme speciálními barvami určenými pro malování na obličej a tělo, které jsou nezávadné a lehce smývatelné vodou. K alovábá dále používáme houbičky, štětce, airbrush pistole, třpytky, nalepovací řasy, paruky a další doplňky k dotvoření celkového tematického vzhledu modelky.

Bodypainting show

Bodypainting často probíhá přímo před zraky vašich hostů a návštěvníků jako show. Bodypainting show je možné i doplnit hudbou pro hlubší efekt zajímavého umění. Zájemci z řad hostů si mohou také vyzkoušet své umění na neobvyklém malířském plátně.

 Živé sochy

Živá socha je originální způsob reklamy a propagace vaší firmy. Živá socha je nepřehlédnutelná a zaujme úplně každého. Živé sochy mohou být stylizovány do jakýchkoliv podob. Živé sochy mohou být bílé, stříbrné, zlaté, ve firemních barvách, mohou být nahé i oblečené, s logem vaší firmy, strašidelné, elegantní...

 

 

 

 

 

 

 

 

Bellypainting

Bellypainting - malování na těhotenské bříško. Oznamte pohlaví dítěte originálním způsobem, zajistěte si krásné fotky na památku nebo se jednoduše nechte pomalovat jen tak pro zábavu! Motivů je mnoho a malujeme i podle Vaší představy, předlohy a fantazie.

Aktuální informace a fota z akcí najdete na FB Atrakcepohoda

https://www.facebook.com/atrakcepohoda/


© Práva vyhrazena www.levne-atrakce.cz, odkazy partnerů