Atrakce pro děti, atrakce pro dospělé

 

Skákací hrady, nafukovací skluzavky

Tyto atrakce pro děti jsou neodmyslitelnou součástí každé párty, firemní akci, městské slavnosti, roadshow a jiné oslavy, kde se počítá s dětmi. Skákací hrad či skluzavka je klasika, která nikdy nezklame. Pro mateřské školky nabízíme nejlevnější skákací hrady. Cenově zvýhodněné jsou i skákací hrady na narozeniny, na narozeninové oslavy.

 

Malování na obličej, facepainting 

Facepainting je ideálním zpestřením pro Vaši párty, firemní akci, večírek, dětský den, tiskovou konferenci, prodejní předváděcí akci, kreativní prezentaci, promotion nebo ples, karneval aj. Malování na obličej je prostorově úsporné, proto se dá malovat téměř kdekoliv a kdykoliv. Je nás 10 malířek obličejů a rády přijedeme pomalovat Vaše děti. Děti mohou vybírat ze zvířecích obličejů, pohádkových obličejů, strašidelných halloweenských obličejů, ornamentů a drobnějších ozdůbek. Facepainting potěší vždy i mnoho dospělých, kteří neodolají tomuto relaxu a odpočinku.

 

Malování na tělo, bodypainting

Bodypainting je ideální zpestřením pro Vaši párty, firemní akci, večírek, veletrhy, promotion, ples, diskotéky a kluby aj. Bodypainting, pomalované tělo modelky daným tématem a firemním logem zajistí efektivní reklamu Vaší firmy, služby. Bodypainting v jakékoliv podobě na sebe vždy upoutá potornost zvědavých očí.

Živé sochy

Živé sochy netradičně oživí vaši akci, využijí se při vítání hostů nebo je lze umístit jako dekorativní prvky. Živé ochy nastylizujeme dle přání zadavatele,  bílé, stříbrné, zlaté, ale i barevné, v kostýmech, ve firemním oblečení nebo bez oblečení, historické i moderní…

Živé sochy se mohou neohrabaně pohybovat mezi hosty, rozdávat letáky, welcome drink apod.

 

Dočasné tetování airbrush

Tetování na pár dní neboli Airbrush tattoo je dočasný způsob ozdobení těla. Barva se aplikuje vzduchovou airbrush pistolí přes šablony. Airbrush tetování je pro všechny druhy akcí. Tetování vydrží 5 dní.

Třpytivé tetování

Třpytivé tetování je velmi atraktivní druh dočasného tetování. Třpytky se aplikují na tělo pomocí speciálního lepidla a pomocí šablony. Na těle vydrží až 14 dní.

 

Gladiátor, shoď ho

Gladiátor je atrakce, která potěší i dospělé soutěživce - bojovníky. Nafukovadlo je opatřeno stupínkem, ze kterého se vždy dva bojovníci zhazují pomocí gumových válců či polštářů. Kdo bude vítěz? Lze uspořádat soutěž.

Rodeo býk

Rodeo býk, elektrický býk s nafukovací matrací pro mě je velmi oblíbenou zábavou všech věkových kategorií, která se dá instalovat ve vnitřních i venkovních prostorách. Vhodné pro firemní akce, dětské dny, teambuilding, diskotéky i festivaly. Rodeo elektrický býk je velmi oblíben jako narozeninový dárek nebo zábava na narozeninové oslavě.

Trampolíny

Trampolining a skákání na trampolíně je fenoménem dnešní uspěchané doby. Nabízí se otázka proč je trampolína tak oblíbená u všech generací.

Héliové balónky, hélium, balónková dekorace, prodej hélia

Héliové balónky létají, a tak jsou velmi oblíbené hlavně dětmi, mládeží a částí dospělé populace. Zajistíme plnění héliem přímo na místě Vaší akce. Pro firmy znamenají potištěné balónky logem efektivní reklamu a propagaci své firmy, značky.

Balónková výzdoba, dekorace, balónková brána vhodně ozdobí každou akci a párty. Balónky na narozeninovou oslavu.

Prodej hélia - velká tlaková láhev s ventilem pro snadné plnění balónků héliem, 50l vystačí na 800-1000 ks balónků.

 

Klaun, tvarování, modelování balónků

Tvarování balónků je nejúspěšnější párty zábava, která dětem každého věku přináší nadšení a radost. Balónkový klaun modeluje dětem balónky, hraje s dětmi hry, tancuje veselé tanečky, hraje divadélko, pracuje s jejich fantazií. Narozeninový klaun organizuje zábavu na dětské narozeninové oslavě. Klaun na narozeniny je velmi vhodný jako dárek a překvapení pro oslavence. Klauni, balónkáři jsou poptáváni pro firemní a dětské dny, family days, maškarní karnevaly, městské slavnosti apod.

 

Karnevaly s klaunem, dětský pořad pro karneval

Karneval s klaunem je originální show pro děti. Na děti čekají veselé tanečky, hry a soutěže, diskotéka a velmi oblíbené tvarování, modelování balónků. Ozvučení klauna je samozřejmostí. Maškarní karneval s klaunem je kompletně organizován a veden klaunem - klaun moderuje a aktivně se účastní všech aktivit přímo s dětmi. Náš karnevalový klaun dokáže pracovat s malými dětmi i s těmi odrostlejšími a jeho největší předností je umění propojit zábavu pro malé i velké děti, což na akcích, kde se sejdou děti různého věku je přímo nutností.

 

Narozeninová oslava, klaun na narozeniny

Narozeninová oslava má být jedinečná. S naším narozeninovým klaunem a malířkou obličejů se oslava stane nezapomenutelným zážitkem, jak pro oslavence, tak pro jeho pozvané kamarády. Na děti čeká balónkový klaun, tvarování balónků, hry, soutěže, malování na obličej a třpytivé tetování. Klaun na narozeniny je velmi vhodný i jako dárek a překvapení pro oslavence. Klaun s balónky a malířka obličejů přijede i k vám domů.

 

 Šlapací motokáry a elektrická auta  a     akk

Šlapací motokáry potěší všechny závodníky – kluky, holky i dospělé. Tato atraktivní vozítka jsou velmi oblíbená pro svoji jedinečnost, lehce se pohání šlapátky i na nerovném povrchu. Šlapací auta jsou navíc vybavena výškově nastavitelným volantem a nastavitelnou sedačkou  pro dobrou ergonomii řidičů a převodovkou.

Jsou vhodné pro děti od 4 let i pro dospělé. Vžijte se do role závodníka.

Elektrická auta pro děti do 6-ti let jsou vhodná na dětské dny a firemní akce. Pro provoz elektrických aut je Ideální rovný a zpevněný povrch.

 

Bazén s kuličkami, bazén s míčky

 Bazén s kuličkami , ,   ,,    , s míčky, potěší především ty nejmenší návštěvníky akce a jejich rodiče. Bazén s míčky je vhodný i do vnitřních prostor. Pronájem bazénu s míčky zajišťujeme především pro firemní akce, dětské dny, veletrhy, dny otevřených dveří, eventy. Bazén plný kuliček (míčků) má terapeutické účinky.

 

Skákací boty, pronájem 7 párů skákacích bot

Co zkusit něco nového? Budou se Vám věnovat zkušení instruktoři – skokani, vysvětlí základy a budou Vás jistit do doby, než si budete jisti. Skákací boty jsou určeny pro děti i pro dospělé a k dispozici je 7 párů bot. Skákací boty vám umožní nový pohled na svět a nový rozměr pohybu. Skákací boty zajišťujeme především na firemní akce, eventy, teambuilding a dětské dny.

 

Kreativní koutek

Kreativní výtvarný koutek uvítají jak děti tak i dospělí. Na kreativní návštěvníky čeká korálkování, vyrábění dřevěných obrázků pomocí ubrouskové techniky nebo originální barvení triček přes šablony technikou airbrush, keramická dílna s hrnčířským kruhem a další tematická tvoření dle vašeho přání.

 

Dětský mobilní koutek

Dětský koutek si oblíbí děti všech věkových kategorií, čeká zde na ně spousta zábavy, hraček i kreativního tvoření, výtvarné dílny, balónková dílna apod. O spokojenost dětí se postará zkušená animátorka.

 

Cukrová vata

Děti milují cukrovou vatu, neměla by tedy chybět na dětském dni či firemní akci. Tato lehká pochoutka provoní každou pouť i městskou slavnost. Cukrovou vatu lze objednat jako promo - obsluha cukrové vaty vydává zájemcům cukrovou vatu zdarma - hradí objednatel, nebo i jako prodej cukrové vaty na Vámi pořádaných akcích.

 

UV disko párty, UV facepainting, bodypainting

Rozjasněte tváře a těla návštěvníků, uspořádejte UV pártyUV malování na obličej a tělo potěší všechny hosty klubů a diskoték. Malování na obličej a tělo zajišťují zkušené sympatické profesionální malířky a vizážistky.

 

Lukostřelba

Lukostřelba je oblíbená soutěžní zábava pro všechny generace. K dispozici jsou nejméně 4 luky a terče a pro zpestření je vždy nachystán i balónkový terč, který baví především děti ...

Instruktor lukostřelby vysvětluje správný postup.


Lezecká stěna


Lezecká stěna  o výšce 8m nabízí několik lezeckých tras různých obtížností a také speciální dětskou trasu. Každý lezec je jištěný instruktorem.


Mobilní planetárium


Mobilní planetárium nabízí promítání vesmíru, různé vzdělávací programy a besedy. Program připravíme přímo na míru pro všechny věkové kategorie. Máme 3 velikosti promítacích kopulí planetária, které jsou vhodné na všechny typy akcí.


Fotokoutek


Fotokoutek zajistí spoustu legrace a předevší krásnou vzpomínku na vydařenou akci ve formě fotografie, kterou každý získá bezprostředně po vyfotografování. Disponujeme spoustou tématických rekvizit. Grafické úpravy a vložení textu či firemního loga do fotografií samozřejmostí.

 

Nafukovací párty stany, zastřešení, nafukovací reklama

Katalog párty stanů

 

Technické zázemí pro Vaše akce

 

... a další atrakce a služby 

 

Kontaktujte nás a získejte více informaci o námi nabízených atrakcích.

 

Mohlo by Vás také zajímat:

    akce na klíč

    párty stany

    ozvučení a megafon

    pivní sety

    výčepní zařízení

    elektrocentrála

Aktuální informace a fota z akcí najdete na FB Atrakcepohoda

https://www.facebook.com/atrakcepohoda/


© Práva vyhrazena www.levne-atrakce.cz, odkazy partnerů